1200 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo – 7 iş günü içinde teslimat – Teslimattan sonraki 14 gün içinde değişim imkanı

Toptan Satış

Ürünlerimizi satmaktan memnun olacağınız bir butik ya da dükkan mı işletiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin, sizlere birlikte çalışma şartlarımızı ve fiyat listesini göndermekten mutluluk duyacağız. Önceden uyarmak isteriz ki internet mağazalarına ürün göndermiyoruz.

Kazaklarımız, şallarımız ve aksesuarlarımız Nepal'de en iyi doğal materyallerin en kaliteli liflerinden ve elde üretilmektedir. Kaşmirle uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde ise birinci sınıf bu ürünleri uygun fiyatlara sunabiliyoruz.

Cazibeli fiyatlarımızın bir sebebi de ürünlerimizi sadece toptan satıyor olmamız. Teslim süresi ise yaklaşık beş hafta olmakla birlikte talebiniz doğrultusunda ürünlerimizi özel olarak sizin iş yeriniz / markanız için üretebiliyoruz, isteğe bağlı olarak logonuzu içeren etiket de ekliyoruz. Üretim esnasında özel isteklerinizle uyum sağlayabiliyoruz.

Kalitenin dışında geniş seçenek aralığı sunmak da temel önceliklerimizden. Her sonbahar yeni bir koleksiyon çıkarıyoruz. Seçeneklerimizde XS'den XXXXL'ye kadar bütün ebatlarda en az 200 farklı kazak model sizler için bulunmakta. Onlarca farklı renk tonundan istediğinizi seçebiliyorsunuz.