1200 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo – 7 iş günü içinde teslimat – Teslimattan sonraki 14 gün içinde değişim imkanı

Biz Kimiz?

Kaşmir ilk dokunuşta aşktır. Kusursuz pürüzsüzlüğünü ve inceliğini, ipeksi yumuşaklığını ve sıcak tutan yapısını bu ilk dokunuşta hissedeceksiniz ve ellerinizde tutuğunuzun enderliğini farkedeceksiniz. Kaşmir eskiden, "fiber for kings" ya da uygun çeviriyle "kralların yünü" adını aldığı zamanlarda sıradışı kaliteli addedilirdi. Ama şimdi onun lüks dokunuşunu teninizde hissedebilmeniz için hükümdar olmak zorunda değilsiniz. Kaşmir kıyafetler belki çok ucuz değil, bilhassa en iyi yünlerden ve el yapımı oldukları zaman - yıllık sadece belli bir miktar edinilebiliyor ve bu da bu materyalin yüksek fiyatının sebeplerinden biri -. Ama şu da bir gerçek ki kaşmir kazak şüphesiz uzun süreli bir yatırım. Doğru bakımla yıllar sonra bile yeni gibi görünecek, solmayacak ve sarkmayacaklar. Hatta sizden sonra çocuklarınızın giyebileceğini bile rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kaşmir İşini Biliyoruz

Biz 2011'de Nepal'den kaşmir ürünleri getirtmeye başlayan küçük bir aile şirketiyiz. Birlikte çalıştığımız üretim fabrikası başkent Kathmandu'nun yakınında bulunmakta. 2011 yılının sonunda Çek Cumhuriyeti ve Slovakya'da ilk internet mağazalarımızı açtık, bugün ürünlerimizi düzenli olarak onlarca ülkeye gönderiyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ve müstesnalığı sebebiyle dünyanın her yanından sipariş alıyoruz -örneğin Güney Amerika, Asya ve Arap ülkelerinden-. Bu süreçte seçeneklerimize diğer üstün kalite doğal materyallerden koleksiyonlar da eklendi. Ürünlerimizi dükkanlardan satın almak mümkün değil, sadece internet mağazası olarak çalışmaktayız. Kargoları Slovakya'daki depomuzdan yolluyoruz, Türkiye'ye 5-10 iş gününe kadar teslim ediyoruz.

Birinci sınıf kalite

Diğer kaşmir satıcıları ve bizim aramızda muhtemelen birkaç farka rastlayacaksınız. En temellerinden biri düzenli olarak yenilediğimiz geniş seçenek aralığımız. Bu seçeneklerde en az 200 farklı erkek ve kadın kazak modeli bulacaksınız. Neredeyse hepsi, XS'den XXXXL'ye kadar tüm bedenlerde ve seçebileceğiniz onlarca farklı renk tonunda mevcuttur. Her yıl son baharda yeni bir koleksiyon çıkarıyoruz ve isteğiniz doğrultusunda özel üretim de sağlayabiliyoruz – ilgileniyorsanız ayrıntılı bilgi için bizimle e-mail yoluyla iletişime geçin.

Göze çarpan diğer fark ise kalite. Ürünlerimiz çapı ortalama 0,0155 mm'den küçük kaşmir liflerinden el üretimdir. Birçok üretici Çin'de daha kalın ve daha ucuz yün ile üretim maliyetini düşürmeye çalışmakta. Ama sonuç olarak ürünler teni rahatsız ediyor ve kalitesiz – dikkat edin "100% kaşmir" ifadesi olanların bile kalite garanti belgesi olmak zorunda değil. Büyük mağaza zincirlerinden ve şüpheli derecede uygun fiyat seçeneklerinden kaçınmanızı öneriyoruz.

Güvenli alışveriş

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenli alışveriş konusunda sizlere garanti veriyoruz. Ürünlerimizi sebep belirtmeden geri gönderebilirsiniz. Paranızın iadesini veya ürünün bir başka ürünle değişimini en kısa sürede sağlıyoruz. Kendi müşterilerimiz için bir de standartüstü servis sunuyoruz. Talihsiz bir kazayla kazağınız zarar gördüğünde onarım hizmeti de veriyoruz. Herhangi bir soru ya da istek durumunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.