1200 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo – 7 iş günü içinde teslimat – Teslimattan sonraki 14 gün içinde değişim imkanı

Kullanım Koşulları

Web Sitesi Kullanım Şartları

Kasmirci.com, L. Podjavorinskej 34, 94901 Nitra - Slovakya adresinde mukim, 31126961 firma numarası ve SK1020400282 KDV numarası ile kayıtlı, Müh. Peter Greša'ya ait internet satış mağazasıdır. İşbu Web Sitesine (http://kasmirci.com/) erişim, işbu Web Sitesinin kullanımı ile işbu Web Sitesi aracılığıyla ulaşılan ürünler ve hizmetler aşağıda verilen şartlara, koşullara ve duyurulara tabidir. Hizmetleri kullanmakla, tarafımızca zaman zaman değiştirilebilecek Hizmet Koşulları'nın tamamını kabul etmiş sayılırsınız. Hizmet Koşulları üzerinde yapılmış olabilecek değişikliklerden haberdar olmak için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. Web Sitesi'ne erişim geçici süreliğine sağlanmış olup, hizmetleri önceden haber vermeksizin geri çekme ve değiştirme hakkını saklı tutarız. Ne kadar süreliğine olursa olsun herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple Web Sitesi'ne erişilememesi bizim mesuliyetimizde değildir. Zaman zaman Web Sitesi'nin belirli veya tüm bölümlerine erişimi kısıtlayabiliriz. Kasmirci tamamen kendi takdir yetkisine bağlı olmak suretiyle herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin işbu Web Sitesi'nin hizmetlerini ve/veya herhangi bir sayfasını düzeltme, kaldırma veya değiştirme hakkına sahip olacaktır. Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı Kasmirci.com hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Ürün Fiyatları ve Ürün Teslim Ücreti

Güncel ürün fiyatları Kasmirci.com web sitesinde belirtildiği şekildedir. Teslimat ücreti bu fiyatlara dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilmektedir. Ayrıntılı bilgi için “Ürün Ulaştırma ve Teslimatı” bölümünü okuyunuz.

Ürün Siparişi

Müşterilerimiz Kasmirci.com internet mağazamız aracılığı ile ürün siparişi verebilirler.

Ürün Teslim Süresi

Ürünler, merkezi Slovakya'da bulunan mağazamızdan gönderilmektedir. Siparişleriniz genellikle 5 ila 8 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ürün teslim süresi seçtiğiniz teslimat şekline bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Sipariş İptali

Müşterilerimiz vazgeçtikleri siparişlerini 24 saat içerisinde +421918 47 11 48 nolu telefondan bize ulaşarak veya info@felipe.cz adresine yazarak iptal edebilirler. Sipariş ücreti ödenmiş ve 24 saat içinde iptal edilmiş sipariş ücreti banka hesabına havale yöntemi ile iade edilir.

İptal işlemi ürün postaya verildikten sonra gerçekleşmiş ise bu süreçte oluşan tüm masraflar (posta ücreti veya ücretleri, telefon görüşmeleri, paketleme ücreti ve benzeri) müşteri tarafından karşılanacak şekilde iadesi yapılır.

Hatalı Ürün, Garanti Süresi ve Ürün İadesi

Kasmirci.com, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün teslim edildiğinde halihazırda bulunan kusur/kusurlar Kasmirci.com sorumluluğu altındadır. Eğer sözü edilen kusur/kusurlar, düzeltilebilecek veya giderilebilecek nitelikte ise Kasmirci.com bu kusur/kusurları gecikme olmaksızın ortadan kaldırmakla yükümlüdür. Müşteri üründeki kusur/kusurların giderilmesi yerine ürün değişimini de talep etme hakkına sahiptir. Eğer sözü edilen kusur/kusurlar giderilemeyecek nitelikte ise müşteri ürünü başka bir ürün ile değiştirme veya satış sözleşmesinden tamamen ayrılma hakkına sahiptir. Garanti süresi 2 yıldır ve ürünün müşteriye ulaşmasından itibaren başlar. İhtiyacınız halinde +421 918 47 11 48 telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kullanılmış veya hasar görmüş (yırtılmış, sökülmüş veya çizilmiş) ürün/ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi için öncelikle +421918 47 11 48 no'lu telefondan bize ulaşarak veya info@felipe.cz adresinden tarafımıza bilgi verdikten sonra ürünü posta veya kargo ile aşağıdaki adrese yollayınız:

Peter Greša

L. Podjavorinskej 34

94901 Nitra - Slovakya

Ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan ve kontrolden geçtikten sonra 15 gün içerisinde ürün veya ürünlerin bedeli müşteriye iade edilir (posta ücreti veya ücretleri bu ücrete dahil değildir).

Kullanılmış veya hasar görmüş ürün/ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade edilecek ürünün, teslim alındığı şekilde, fiyat etiketi, ürün etiket/etiketleri, ürün bakımını içeren etiket/etiketler, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) yukarıda belirttiğimiz adrese göndermeniz gerekmektedir. Ürünün sigortalı olarak gönderilmesini önermekteyiz.

Gizlilik İlkeleri

Bu beyan Kasmirci.com'un gizlilik politikasını içerir. Kasmirci.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Kasmirci.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, Kasmirci.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Kasmirci.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve üçüncü şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Firma Bilgileri:

Peter Greša

L. Podjavorinskej 34

94901 Nitra - Slovakya

İletişim Bilgileri :

E-posta: info@kasmirci.com

Tel: +421918471148 (Slovakça ve İngilizce konuşuyoruz)

Diğer Bilgiler :

Firma Kayıt No : 31126961

Vergi No : 1020400282,

KDV Kayıt No : SK1020400282

Denetim ve Gözetim: Slovakya Ticari Denetleme Kurumu, Staničná 9, 95050 Nitra - Slovakya.

Ticari Sicil Kayıt No: 955/2000.