1200 TL ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo – 7 iş günü içinde teslimat – Teslimattan sonraki 14 gün içinde değişim imkanı

En kaliteli ürünler, en uygun fiyatlarla

Blog Peter Greša

Satış fiyatının tüketicinin ürünü alıp almaması konusunda önemli etken olduğunun bilincindeyiz. Kaşmire göre daha uygun fiyatlı olmaları sebebiyle oldukça rağbet gören, fakat kaşmir kadar kaliteli olmayan diğer sentetik yün çeşitlerindense, müşterilerimize hem doğal malzemeli hem de çok rahat olan kaşmir ürünlerini pahalı olmayan fiyatlarla sunarak, kaşmirin herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir ürün haline gelmesini arzu etmekteyiz.

Aracısız satışlar, uygun fiyatlı ürünler

Maliyetlerimizi en düşük seviyede tutabilmek adına aracı şirketler ve dağıtım firmaları gibi kuruluşlarla değil, doğrudan üretici ile çalışmaktayız. Geleneksel olarak elde dokunan en kaliteli kaşmir ürünlerini en kısa yoldan ve en hızlı biçimde sizlere ulaştırmak amacı ile Türkiye'deki internet satış mağazamız olan Kasmirci.com ile bu ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

En önemlisi müşteri memnuniyeti

Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak ve taleplerine cevap vererek müşteri memnuniyetini sağlamak başlıca amacımız. İnternet mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünün bedeni ya da rengi konusunda sıkıntı yaşamanız veya herhangi bir sebeple üründen memnun kalmamanız durumunda, ürünü sorgusuz sualsiz iade edip ödemenizi geri alabilir ya da farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz.